-
Водосткова система Straga виробляється зі шведської сталі Prelaq RWS виробництва концерну SSAB, який є визнаним світовим лідером у виробництві високостійкої сталі.Безперечною перевагою листової сталі Prelaq RWS є товстий шар цинку, 300 г/м2 з двох сторін, яка є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржі, зокрема в місцях надрізів і подряпин. Товщина серцевини залежно від елемента становить 0,6-1,25 мм.
Сталевий лист покритий з обох боків рівномірним шаром Prelaq RWS завтовшки 35 мкм із кожного боку.Покриття Prelaq RWS зазначається багатьма перевагами: - Товщина лаку листової сталі Prelaq RWS і використані під час його виробництва полімери забезпечують ще більшу стійкість до корозії та подряпин.
- Завдяки новій технології лаку, він краще зберігається за високих температур рівня 70 °C, які щодня діють на всі елементи даху.
- Стійкість до згинання — це риса, яка вирізняє листову сталь Prelaq RWS. Тип сталі та стійкість лакового шару впливають на збереження технічних і естетичних властивостей.
- Водосхідна система "Struga" виробляється в одинадцяти варіантах кольорів, з яких можна вибрати саме той, який найкраще підійде до кольору вашої покрівлі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Товщина металу | 1 мм |
| Покриття | Полімерне |
| Комплектуючі за типом покрівлі | Для черепиці |
| Виробник | Struga |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий 9010 |
- Ціна: Ціну уточнюйте









