Металочерепиця вироблена у Фінляндії. Модульна металочерепиця Finnera — чудовий вибір для Вашого даху. Виготовляється у Фінляндії з покриттям Purex®.
Інноваційна геометрія хвилі металочерепиці Finnera забезпечує максимальну стійкість до погодних умов, а також надає покрівлі естетичного й бездоганного безшовного вигляду. Завдяки унікальному модульному формату аркушів покрівлі монтаж металочерепиці Finnera надзвичайно зручний і простий. Finnera має оптимальні розміри аркушів-модулів (1140 мм х 660 мм), що практично забезпечує брак некерованих відходів і неабияк спрощує монтаж покрівлі. Зручність в обслуговуванні, високотехнологічність, мала вага аркушів і гарний вигляд роблять цю фінську металочерепицю ідеальним вибором як для будівництва нового дому, так і для реновації покрівлі.
Металочерепиця Finnera захищена міцним інноваційним покриттям Purex®. Це захисно-декоративне покриття забезпечує виняткову стійкість поверхні металочерепиці, ефективно захищаючи від вологи та корозію А також це полімерне покриття найвищої якості, довго зберігає колір, попри дію сонячного випромінювання.
Невеликі розміри покрівельних листів металочерепиці Finnera роблять її дуже економічною. Finnera постачається в комплекті, готовий для монтажу, включно з усіма комплектуючими й аксесуари. Формат модульних аркушів зручний для транспортування, зберігання й експлуатації, крім того, оптимальний розмір аркушів знижує відходи під час монтажу до мінімуму. Всі ці чинники роблять процес придбання металочерепиці безперебійним, монтаж — простим і зручним, а кінцевий результат — ідеальним.
Гарантія на технічні властивості металочерепиці FINNERATM — 40 років.
Виготовляється у Фінляндії з покриттям Purex®.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruukki |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корисна площа одиниці | 0.75 м2/шт. |
| Висота профілю | 52 мм |
| Корисна ширина | 1140 мм |
| Повна ширина | 1190 мм |
| Мінімальний ухил | 14° (1:4) |
| Корисна довжина модуля | 660 мм |
| Повна довжина модуля | 705 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Мінімальне замовлення: 100 шт.






Відправка з 08 травня 2026