Профнактил Н-57 покрівельний оцинкований, виготовлений на заводі СТАЛЬ-ПРОКАТ ДніПР ТОВ в Д.Днепропетровськ, застосовується:
для пристрою покрівлі або несучої основи покрівлі (з верхньою вузькою полицею або нижньою широкою полицею) з відстанню між опорами на несної обрітки понад 1,5 м
як незнімний опалуб (під час монтажу перекриття)
у разі тимчасового огорожі будівель або будівельних майданчиків.
Профлист Н-57 завдяки його невичерпним здібностям і ребрам жорсткості є "боєвою одиницею", ті з найпопулярніших і найпопулярніших позицій для застосування на покрівлі в Україні.
Щоб визначити, якій товщині можна застосовувати Профільований аркуш Н-57 для покрівлі необхідно знати крок обрішення на будівлі (та відстань між поперечними опорами, на яких буде змонтований профнастил) і згідно з таблицями навантажень (таблиці випробувань із профнастилів нашого заводу СТАЛЬ-ПРОКАТ ДніПР ТОВ) підібрати необхідну товщину Профнастила Н-57, з огляду на водночас снігове навантаження в регіоні України.
Завод Сталь-Прокат Дніпр виробляє Профнастил Н-57 завтовшки від 0.45 мм до 1.2 мм.
Ціна вказана за товщини Профнастила Н-57 0.45 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь-Прокат Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Форма гофри | Трапецієподібна |
| Матеріал профнастилу | Сталь |
| Маркування профнастилу | Н 57 |
| Призначення | Покрівельний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна довжина листа | 0,3 м |
| Висота профілю | 57мм мм |
| Ширина повна | 960мм |
| Максимальна довжина листа | 12м |
| Ширина корисна | 890мм |
- Ціна: від 263 ₴/кв.м


