
Сендвіч панель покрівельна базальт 100 мм
1 370 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (50) 480-04-80
- +380 (67) 464-04-29
Сендвіч панелі з наповнювачем мінеральна вата завдяки тому, що група горючості мінераловатного утеплювача є Г1 (те важко горющий) і оптимальній теплопровідності мінеральної вати, а також доброї звукоізоляції є, мабуть, єдиним матеріалом, який активно застосовується в житлових, виробничих, офісних і складських будівлях. Являють із себе тришарову конструкцію (дві обкладки з оцинкованої сталі з полімерним покриттям і між ними утеплювач із мінераловатного утеплювача необхідної товщини). Сама собою мінеральна вата не є кормом для мишей, гризунів і вони не шукають у ньому свого житла (на відміну від пінопласту). Висока хімічна стійкість, високі експлуатаційні характеристики, характеристики теплопровідності та високий клас пожежобезпеки мінерального утеплювача робить Сендвіч панелі з мінеральною ватою одним із найпопулярніших продуктів для опоряджувальних конструкцій (кровлі та стін будівель), а також перегородок усередині приміщень цих будівель.
Основними сегментами ринку, в яких використовуються Сендвіч панелі з мінеральною ватою є логістичні та складські комплекси, торгові центри, молли, супермаркети, виробничі приміщення з високими вимогами щодо пожежної безпеки.
Завдяки Сендвіч панелям із мінеральною ватою навантаження на фундамент у багато разів менше, ніж під час зведення стін із цегли, бетону тощо.
Крім стандартної колірної гами за шкалою RAL, до якої можна віднести кольори 9003 білий, 9006 сріблястий, 1015 бежевий, 5005 синій, 6005 зелений, 3005 червоний, 8017 коричневий, наш завод має можливість зробити сріблястий панелі з текстурним малюнком (імітація під дерево, камінь, цегла, мідь тощо) вартість м2 сендвіч панелей із такого плану текстурою трохи вища.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь-Прокат Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішні шари панелі | Сталь |
| Утеплювач панелі | Мінеральна вата |
| Покриття | Полімерне |
| Поверхня | Профільована |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Ширина | 1150 мм |
| Товщина | 100 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сендвіч-панель |
| Нанесення захисної плівки | Так |
| Довжина панелі | від 2м; від 2м до 9м |
| Стандартні кольори панелей | Сріблястий, білий, бежевий, синій, зелений, червоний |
| Товщина панелі | 100 |
| Поверхня панелі | Гладка або Профільована |
| Замок стінової панелі | Відкритий |
| Замок покрівельної панелі | Покрівельний |
| Вид панелі | Покрівельна панель |
- Ціна: 1 370 ₴/кв.м




