
Профнастил НС 21 0,4 мм із полімерним покриттям
215 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (50) 480-04-80
- +380 (67) 464-04-29
Профнактил НС-21 з полімерним (полієстеровим) покриттям, виготовлений на заводі СТАЛЬ-ПРОКАТ ДНІПР ОООО в р.Днепропетровськ, є комбінованим профлісом (те сфера застосування цього профнастилу та на покрівлі та для личкування стін).
Профнастил НС-21 виготовляється за допомогою холодної прокатки на станах із рулонів оцинкованої сталі з полімерним покриттям, унаслідок чого виходять аркуші профілю, які мають трапецієподібну форму. Весь цей процес виробництва від подавання сировини до приймання готової продукції є під контролем працівників відділу якості нашого виробництва, що дає змогу мінімізувати можливий брак під час прокату профлісу.
Профільований настил НС-21 має корисну ширину, як і у Профлиста С-15 ті більше, ніж у Профлиста ПК-20 , але геометрія його спеціфічеська так сказати на шанувальника...
Товщина сталі у Профнастила НС-21 виготовлення від 0,4 мм до 1,2 мм і вага готового продукту варіюється від 3,9 кг до 15 кг.
Вартість Профлиста НС-21 вказана на товщині 0.4 мм
| Основні | |
|---|---|
| Покриття | Полімерне |
| Маркування профнастилу | НС 21 |
| Призначення | Стіновий (для забору) |
| Виробник | Сталь-Прокат Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Форма гофри | Трапецієподібна |
| Матеріал профнастилу | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна довжина листа | 0,3 м |
| Висота профілю | 21мм мм |
| Ширина повна | 1170мм |
| Максимальна довжина листа | 12м |
| Ширина корисна | 1110мм |
- Ціна: 215 ₴/кв.м

