
Сендвіч панелі Кровля екструдований пінополістирол 220 мм
1 925 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 08 квітня 2026- +380 (50) 480-04-80
- +380 (67) 464-04-29
Сендвіч панелі з наповнювачем екструдований пінополістирол максимально міцними (обладнають найвищими характеристиками міцності), легкими за вагою та з чудовим коефіцієнтом теплопровідності.
На початку 21 століття на будівельному ринку України став потрібний не новий, але успішний продукт, як-от екструдований пінополістирол (XPS). Цей продукт має унікальні характеристики, поєднуючи в собі міцність, пружність, водопоглинання, паропроникність і теплопровідність. Маючи високу міцність, він має один із найнижчих коеф теплопровідності (лямбда= 0,026 Вт/мк) Цей матеріал застосовується в широкому діапазоні температур від -75 до +75. Чудові показники паропроникності = 0,014. У зв'язку з перерахованими вище показники сфера застосування цього матеріалу дуже широка від котеджного будівництва до великих промислових об'єктів. Настійним проривом стало використання екструдованого пінополістиролу (XPS) у тришарових сендвіч-пантелях метал-теплоізоляційний шар-метал. Сендвіч панелі з XPS мають неймовірну міцність. Мають кращу теплопровідність на 20-30%, ніж аналоги з мінеральною ватою та пінопластом. Водночас власна вага 1 м2 такого рішення становить 10,5 кг, що удвічі легше, ніж із базальтовою ватою.
Не малий інтерес до сендвіч-панелей з XPS викликаний і з боку проектних організацій. Проектувальники використовують цей тип панелі як "холодильні панелі" або "сендвіч-панелі для холодильних камер". За практично однакових теплофізичних характеристик їх ціна на 20-30% дешевша, що дає змогу зменшити проектну вартість об'єкта без втрати якості. Підводячи підсумки, можна сказати, що сендвіч панелі з наповнювачем XPS це надійне, практичне та економічно вигідне рішення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь-Прокат Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішні шари панелі | Оцинкована сталь |
| Утеплювач панелі | Пінополістирол |
| Покриття | Полімерне |
| Поверхня | Профільована |
| Розміри | |
| Ширина | 1190 мм |
| Товщина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сендвіч-панель |
| Нанесення захисної плівки | Так |
| Можливість виготовлення панелі з односторонньою облицюванням | Так |
| Довжина панелі | від 2м до 9м |
| Стандартні кольори панелей | Сріблястий, білий, бежевий, синій, зелений, червоний, текстурний |
| Товщина панелі | 220 |
| Поверхня панелі | профільована |
| Замок стінової панелі | Відкритий |
| Замок покрівельної панелі | Покрівельний |
| Ширина панелі | 1170мм |
| Вид панелі | Покрівельна панель |
| Замок | Відкритий |
- Ціна: 1 925 ₴/кв.м





