
Профнактил оцинкований C-10 0.5 мм, профліс оцинкований стіновий
від 235 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (50) 480-04-80
- +380 (67) 464-04-29
Профнактил С 10 стіновий оцинкований, виготовлений на заводі СТАЛЬ-ПРОКАТ ДніПР ТОВ в р. Дніпропетровськ, застосовується для внутрішньої облицювання приміщень, перегородок усередині будівлі, також застосовується під час монтажу ограджувальних конструкцій заввишки не більш ніж 4 м, або під час монтажу парканів, або у разі тимчасового огорожі.
Профнастил С 10 (також часто використовується назва профліс) виготовляється за допомогою холодної прокатки на станах із рулонів оцинкованої сталі з полімерним покриттям, внаслідок чого виходять аркуші профілю, які мають рівномірну форму. Весь цей процес виробництва від подавання сировини до приймання готової продукції є під контролем працівників відділу якості нашого виробництва, що дає змогу мінімізувати можливий брак під час прокату профліслу.
Профліс С 10має високу жорсткість на вигин і міцність, у зв'язку з цим будівлі та споруди виготовлені з використанням профлісу мають високу довговічність, надійність, а також у разі дотримання несних навантажень на аркуш безпеку в експлуатації.
Вартість вказана за товщини Профнастил С 10 0.5мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь-Прокат Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна довжина листа | 0,3 м |
| Висота профілю | 10мм мм |
| Ширина повна | 1200мм |
| Максимальна довжина листа | 10м |
| Ширина корисна | 1166мм |
| Маркування профнастилу | З 10 |
| Призначення | Стіновий (для забору) |
| Покриття | Оцинковка |
| Матеріал профнастилу | Сталь |
- Ціна: від 235 ₴/кв.м

