Профнактил НС-35 з оцинкованим покриттям виготовлений на заводі СТАЛЬ-ПРОКАТ ДніПР ТОВ в ДД непропетровськ, фасадно-ліхтарний профнастил.
Форма Профільований настил НС-35 забезпечує застосування в тих випадках, коли носійних властивостей Профнастил ПК-20 недостатньо, а використання Профнастил НС-44 економічно нецільоване (в зв'язку з тим, що корисна ширина профілю НС 44 менш ніж у Профнастил НС-35 на 30 мм).
Висота Профлиста НС-35 забезпечує достатню вентиляцію повітряного простору між профнастилом і шаром теплоізоляції. Монтажна полиця профілю дає змогу повністю накрити дно хвилі в місці стику змінних профілів (стик практично не помітний на поверхні стіни) — забезпечується архітектурна привабливість будівлі.
Товщина сталі у Профнастила НС-35 виготовлення від 0,4 мм до 1,2 мм і вага готового продукту варіюється від 3,9 кг до 15 кг.
Вартість Профлиста НС-35 вказана на товщині 0.65 мм.
(вартість в інших товщинах підкажуть фахівці заводу СТАЛЬ-ПРОКАТ ДніПР ТОВ)
| Основні | |
|---|---|
| Маркування профнастилу | НС 35 |
| Призначення | Покрівельний |
| Виробник | Сталь-Прокат Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал профнастилу | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна довжина листа | 0,3 м |
| Висота профілю | 35мм мм |
| Ширина повна | 1110мм |
| Максимальна довжина листа | 12м |
| Ширина корисна | 1060мм |
- Ціна: 336 ₴/кв.м


