
Профнастил C-15 0,45 мм із полімерним покриттям
245 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (50) 480-04-80
- +380 (67) 464-04-29
Профнактил C 15 з полімерним (полієстеровим) покриттям, виготовлений на заводі СТАЛЬ-ПРОКАТ ДНІПР ООО в р.Днепропетровськ, застосовується для внутрішньої облицювання приміщень, перегородок усередині будівлі, облицювання стелі будівлі, також застосовується під час монтажу. оградних конструкцій заввишки не більш ніж 8 м, або під час монтажу парканів, або у разі тимчасового огорожі.
Профнастил С-15 (також часто використовується назва профліс) виготовляється за допомогою холодної прокатки на станах із рулонів оцинкованої сталі з полімерним покриттям, унаслідок чого виходять листи профілю, які мають трапецієподібну форму. Весь цей процес виробництва від подавання сировини до приймання готової продукції є під контролем працівників відділу якості нашого виробництва, що дає змогу мінімізувати можливий брак під час прокату профлісу.
Профільований настил С-15 має високу жорсткість на вигин і міцність, у зв'язку з цим будівлі та споруди виготовлені з використанням профлиста мають високу довговічність, надійність, а також у разі дотримання несних навантажень на аркуш безпека в експлуатації.
Профнастил С-15 майже ідентичний профнастилу ПК-20 (сфера застосування в нього така сама, висота хвилі менша на 3 мм, але корисна ширина у Профнастил С-15 ширший, ніж ПК-20), але за ціною він нижчий Профлиста ПК-20
Товщина сталі у Профнастила С-15 виготовлення від 0,4 мм до 1,2 мм і вага готового продукту варіюється від 3,9 кг до 15 кг.
Вартість Профлиста С15 вказана на товщині 0.45 мм
| Основні | |
|---|---|
| Покриття | Полімерне |
| Виробник | Сталь-Прокат Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Маркування профнастилу | С 15 |
| Матеріал профнастилу | Сталь |
| Призначення | Стіновий (для забору) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення огорожі | Стаціонарний |
| Мінімальна довжина листа | 0,3 м |
| Висота профілю | 15мм мм |
| Ширина повна | 1170мм |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна довжина листа | 10м |
| Призначення огорожі | Для промислових об'єктів |
| Ширина корисна | 1120мм |
- Ціна: 245 ₴/кв.м

