
Профнастил C-10 0,5 мм із полімерним покриттям
275 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (50) 480-04-80
- +380 (67) 464-04-29
Профнактил C 10 з полімерним (полієстеровим) покриттям, виготовлений на заводі СТАЛЬ-ПРОКАТ ДНІПР ООО в р.Днепропетровськ, застосовується для внутрішньої облицювання приміщень, перегородок усередині будівлі, також застосовується під час монтажу оградних конструкцій заввишки не більш ніж 4 м, або під час монтажу парканів, або при тимчасовому огорожі.
Профнастил С-10 (також часто використовується назва профліс) виготовляється за допомогою холодної прокатки на станах із рулонів оцинкованої сталі з полімерним покриттям, унаслідок чого виходять листи профілю, які мають рівномірну форму. Весь цей процес виробництва від подавання сировини до приймання готової продукції є під контролем працівників відділу якості нашого виробництва, що дає змогу мінімізувати можливий брак під час прокату профлісу.
Профільований настил С-10 має високу жорсткість на вигин і міцність, у зв'язку з цим будівлі та споруди виготовлені з використанням профлиста мають високу довговічність, надійність, а також у разі дотримання несних навантажень на аркуш безпеку в експлуатації.
Питома вага профлиста, у зв'язку з тим, що висота хвилі від 8 мм до 75 мм і товщина сталі від 0,4 мм до 1,2 мм варіюється від 3,9 кг до 15 кг.
Вартість Профнастила С10 вказана на товщині 0.5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Покриття | Полімерне |
| Виробник | Сталь-Прокат Дніпро |
| Ширина | 1200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна довжина листа | 0,3 м |
| Висота профілю | 10мм мм |
| Ширина повна | 1200мм |
| Максимальна довжина листа | 10м |
| Ширина корисна | 1166мм |
| Маркування профнастилу | З 10 |
| Призначення | Стіновий (для забору) |
| Матеріал профнастилу | Сталь |
- Ціна: 275 ₴/кв.м

