
Профнастил оцинкований НС 21 0.90 мм
440 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 239-78-30
- +380 (50) 480-04-80
- +380 (67) 464-04-29
- +380 (77) 077-02-88
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Профнактил НС-21 з оцинкованим покриттям виготовлений на заводі СТАЛЬ-ПРОКАТ ДніПР ТОВ в Д.Днепропетровськ, є комбінованим профлісом (те сфера застосування цього профнастилу та на покрівлі та для личкування стін).
Профнастил НС-21 виготовляється за допомогою холодної прокатки на станах із рулонів оцинкованої сталі, унаслідок чого виходять аркуші профілю, які мають трапецієподібну форму. Весь цей процес виробництва від подавання сировини до приймання готової продукції є під контролем працівників відділу якості нашого виробництва, що дає змогу мінімізувати можливий брак під час прокату профлісу.
Профільований настил НС-21 має корисну ширину, як і у Профлиста С-15 ті більше, ніж у Профлиста ПК-20 , але геометрія його спеціфічеська так сказати на шанувальника...
Товщина сталі у Профнастила НС-21 виготовлення від 0,4 мм до 1,2 мм і вага готового продукту варіюється від 3,9 кг до 15 кг.
Вартість Профлиста НС-21 вказана на товщині 0.90 мм
Профнастил НС-21 виготовляється за допомогою холодної прокатки на станах із рулонів оцинкованої сталі, унаслідок чого виходять аркуші профілю, які мають трапецієподібну форму. Весь цей процес виробництва від подавання сировини до приймання готової продукції є під контролем працівників відділу якості нашого виробництва, що дає змогу мінімізувати можливий брак під час прокату профлісу.
Профільований настил НС-21 має корисну ширину, як і у Профлиста С-15 ті більше, ніж у Профлиста ПК-20 , але геометрія його спеціфічеська так сказати на шанувальника...
Товщина сталі у Профнастила НС-21 виготовлення від 0,4 мм до 1,2 мм і вага готового продукту варіюється від 3,9 кг до 15 кг.
Вартість Профлиста НС-21 вказана на товщині 0.90 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Маркування профнастилу | НС 21 |
| Призначення | Стіновий (для забору) |
| Виробник | Сталь-Прокат Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал профнастилу | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна довжина листа | 0,3 м |
| Висота профілю | 21мм мм |
| Ширина повна | 1170мм |
| Максимальна довжина листа | 12м |
| Ширина корисна | 1110мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴/кв.м

