Профнактил ПК-20 з оцинкованим покриттям виготовлений на заводі СТАЛЬ-ПРОКАТ ДніПР ТОВ в р.Днепропетровськ, застосовується для зовнішнього та внутрішнього облицювання будівель, перегородок усередині будівлі, облицювання стелі будівлі, під час монтажу покрівель, також застосовується під час монтажу оградних конструкцій або під час монтажу парканів або при тимчасовому огорожі.
Профнастил ПК-20 (також часто використовується назва профліс) виготовляється за допомогою холодної прокатки на станах із рулонів оцинкованої сталі, унаслідок чого виходять аркуші профілю, які мають трапецієподібну форму. Весь цей процес виробництва від подавання сировини до приймання готової продукції є під контролем працівників відділу якості нашого виробництва, що дає змогу мінімізувати можливий брак під час прокату профлісу.
Профільований настил ПК-20 має високу жорсткість на вигин і міцність, у зв'язку з цим будівлі та споруди виготовлені з використанням профлиста мають високу довговічність, надійність, а також у разі дотримання несних навантажень на аркуш безпеку в експлуатації.
Профнастил ПК-20 майже ідентичний профнастилу С-15 (але на відміну від Профнастила С-15 Профнастил ПК-20 застосовується на покрівлі під час прольоту від 0.3 м і до 2.0 м за товщини профлисту 0.7 мм і вище).
Товщина сталі у Профнастила ПК-20 виготовлення від 0,4 мм до 1,2 мм і вага готового продукту варіюється від 3,9 кг до 15 кг.
Вартість Профлиста ПК-20 вказана на товщині 0.90 мм.
(вартість в інших товщинах підкажуть фахівці заводу СТАЛЬ-ПРОКАТ ДніПР ТОВ)
| Основні | |
|---|---|
| Маркування профнастилу | ПК 20 |
| Призначення | Стіновий (для забору) |
| Виробник | Сталь-Прокат Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал профнастилу | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна довжина листа | 0,3 м |
| Висота профілю | 18мм мм |
| Ширина повна | 1150мм |
| Максимальна довжина листа | 12м |
| Ширина корисна | 1100мм |
- Ціна: 447 ₴/кв.м


