Профнактил НС-44 покрівельний оцинкований, виготовлений на заводі СТАЛЬ-ПРОКАТ ДніПР ТОВ в Д.Днепропетровськ, застосовується:
для пристрою покрівлі або несучої основи покрівлі (з верхньою вузькою полицею або нижньою широкою полицею) з відстанню між опорами на несної обрітки понад 1,0 м
як незнімний опалуб (під час монтажу перекриття)
у разі тимчасового огорожі будівель або будівельних майданчиків.
Профлист НC-44 завдяки його невичерпним здібностям і ребрам жорсткості є "боєвою одиницею", ті з найпопулярніших і найпопулярніших позицій для застосування на покрівлі в Україні. Широке поширення отримало застосування Профнастил НС-44 на покрівлі в зерносховищах, ангарах, струмах та ін.
Щоб визначити, якій товщині можна застосовувати Профільований аркуш НС-44 для покрівлі необхідно знати крок розв'язання на покрівлі будівлі (та відстань між поперечними опорами, на яких буде змонтований профнактил) і згідно з таблицями навантажень (таблиці випробувань за профнастилом нашого заводу СТАЛЬ-ПРОКАТ ДніПР ТОВ) підібрати необхідну товщину Профнастила НС-44, з огляду на водночас снігове навантаження в регіоні України. Наші інженери згідно з вашим запитом зможуть розрахувати та підібрати необхідний профнастил у потрібній товщині.
Завод Сталь-Прокат Дніпр виробляє Профнастил НС-44 завтовшки від 0.4 мм до 1.2 мм.
Ціна вказана за товщини Профнастила НС-44 0.90мм
| Основні | |
|---|---|
| Маркування профнастилу | НС 44 |
| Призначення | Покрівельний |
| Виробник | Сталь-Прокат Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал профнастилу | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна довжина листа | 0,3 м |
| Висота профілю | 44мм мм |
| Ширина повна | 1090мм |
| Максимальна довжина листа | 12м |
| Ширина корисна | 1030мм |
- Ціна: 465 ₴/кв.м


