Профнактил C 15 з оцинкованим покриттям виготовлений на заводі СТАЛЬ-ПРОКАТ ДніПР ТОВ в р. Дніпропетровськ, застосовується для внутрішньої облицювання приміщень, перегородок усередині будівлі, облицювання стелі будівлі, також застосовується під час монтажу ограджувальних приміщень конструкцією заввишки не більш ніж 8 м, або під час монтажу парканів, або у разі тимчасового огорожі.
Профнастил С-15 (також часто використовується назва профліс) виготовляється за допомогою холодної прокатки на станах із рулонів оцинкованої сталі, унаслідок чого виходять аркуші профілю, які мають трапецієподібну форму. Весь цей процес виробництва від подавання сировини до приймання готової продукції є під контролем працівників відділу якості нашого виробництва, що дає змогу мінімізувати можливий брак під час прокату профлісу.
Профільований настил С-15 має високу жорсткість на вигин і міцність, у зв'язку з цим будівлі та споруди виготовлені з використанням профлиста мають високу довговічність, надійність, а також у разі дотримання несних навантажень на аркуш безпека в експлуатації.
Профнастил С-15 майже ідентичний профнастилу ПК-20 (сфера застосування в нього така сама, висота хвилі менша на 3 мм, але корисна ширина у Профнастил С-15 ширший, ніж ПК-20, то він економічно вигідний) і за ціною він нижчий за Профлиста ПК-20
Товщина сталі у Профнастила С-15 виготовлення від 0,4 мм до 1,2 мм і вага готового продукту варіюється від 3,9 кг до 15 кг.
Вартість Профлиста С15 вказана на товщині 1.00 мм
| Основні | |
|---|---|
| Маркування профнастилу | З 15 |
| Призначення | Стіновий (для забору) |
| Виробник | Сталь-Прокат Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал профнастилу | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна довжина листа | 0,3 м |
| Висота профілю | 15мм мм |
| Ширина повна | 1170мм |
| Максимальна довжина листа | 10м |
| Ширина корисна | 1120мм |
- Ціна: 477 ₴/кв.м


