Профнактил Н-75 покрівельний оцинкований, виготовлений на заводі СТАЛЬ-ПРОКАТ ДніПР ТОВ в р.Днепропетровськ, завдяки висоті хвилі 75 мм, що несе здібності профлісу та ребрам жорсткості застосовується:
для пристрою покрівлі або несучої основи покрівлі з відстанню між опорами на несної обрітки понад 2,0 м;
на покрівлях як несуттєва основа на експлуатованих покрівельах, на покрівлях із застосуванням жорсткої (щільної) теплоізоляції товщиною теплоізоляції від 150 мм і верхнім шаром гідроізоляції за допомогою ПВХ мембран (негорючий мембран) або рубероїду;
як незнімний опалуб (під час монтажу перекриття).
Щоб визначити, якій товщині можна застосовувати Профільований аркуш Н-75 для покрівлі необхідно знати крок обрішення на будівлі (та відстань між поперечними опорами, на яких буде змонтований профнастил) і згідно з таблицями навантажень (таблиці випробувань із профнастилів нашого заводу СТАЛЬ-ПРОКАТ ДніПР ТОВ) підібрати необхідну товщину Профнастила Н-75, з огляду на водночас снігове навантаження в регіоні України. Якщо Профнастил Н-75 використовуватиметься як незнімна опалубка, то необхідно знати відстань між опорами, на яких буде профліс і товщину підсумкового шару перекриття котро запроєктоване проектувальником.
Завод Сталь-Прокат Дніпр виробляє Профнастил Н-75 завтовшки від 0.45 мм до 1.2 мм.
Ціна вказана за товщини Профнастила Н-75 0.60 мм
| Основні | |
|---|---|
| Маркування профнастилу | М 75 |
| Призначення | Несучий |
| Виробник | Сталь-Прокат Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Форма гофри | Трапецієподібна |
| Матеріал профнастилу | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна довжина листа | 0,5 м |
| Висота профілю | 75мм мм |
| Ширина повна | 800мм |
| Максимальна довжина листа | 13м |
| Ширина корисна | 750мм |
- Ціна: 435 ₴/кв.м


