Металочерепиця поліестерове покриття — це традиційна металочерепиця. Вона схожа за зовнішнім виглядом на черепичні дахи американського міста Монтерей. Найчастіше вона випускається з довжиною хвилі 35 см, але, щоб вона краще дивувалася на великих дахах, довжину хвилі збільшують до 40 см. Стандартна товщина металочерепиці цього типу становить 0,5 мм. У цій товщині вона виробляється у всіх типах декоративних покриттів із європейської сировини. Може проводитися в товщині 0,45 мм у покриттях полієстр і матовий поліестер. Виготовляється за індивідуальними розмірами для кожного замовника.
Полиэстер — це полімерне покриття для оцинкованої сталі на основі поліефіру. Покриття з поліестеру є найбільш економічним за ціною, водночас має високу пластичність і стійкість кольору.
Стійкість кольору досягається завдяки поліефірній фарби, що входить до складу покриття. Поверхня виробу, покритого поліестером, гладка з глянцем. Металочерепиця, покрита поліестером, не вицвітає під сонцем, не піддається корозії, але через невеликі товщини покриття її стійкість до механічних пошкоджень буде невеликою.
Поліестер також популярний завдяки універсальності застосування (для покрівлі та фасаду) і багатому вибору відтінків. Металовироби з покриттям поліестер використовуються й у промисловому, і малоповерховому приватному будівництві.
Більшість покрівель у нашій країні покриті металочерепицею з покриттям поліестер. Це пояснюється насамперед невисокою ціною й великим вибором кольорів (Поліестер — єдине покриття, яке можна легко фарбувати, тому металочерепиця з таким покриттям представлена в широкій різноманітності кольорів і відтінків).
Крім цього, можна зазначити такі переваги:
- чудова корозійна стійкість
- стійкість до ультрафіолету — колір практично не змінюється
- підходить для будь-яких кліматичних умов
- повний набір комплектуючих у колір покрівлі
| Номінальна товщина покриття | 25 мкм |
| Поверхня | гладка |
| Максимальна робоча температура | 120° С |
| Міцність у разі зворотного удару | 10-15 Дж |
| Блиск | 35,00% |
| Мінімальний радіус вигину | 0,5-1 Т |

- Аркуш сталі
- Цинкове покриття
- Антикорозійне покриття
- Ґрунтовка
- Полімерне покриття з лицьового боку
- Захисне покриття з тильного боку
єдиною умовою до використання металовиробів, покритих поліестером, є дбайливість і акуратність під час транспортування та монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pruszynski |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна довжина листа | 420мм |
| Висота профілю | 40мм мм |
| Ширина повна | 1180мм |
| Максимальна довжина листа | 5м |
| Ширина корисна | 1100мм |
| Покриття металочерепиці | поліестер |
| Довжина тайла | 350мм |
- Ціна: 240 ₴/кв.м






Відправка з 08 квітня 2026