
Сендвіч панелі пінополістирол 50 мм
1 060 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 03 червня 2026+380 (67) 239-78-30
- +380 (50) 480-04-80
- +380 (67) 464-04-29
- +380 (77) 077-02-88
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Сендвіч панелі з комбінованним наповнювачем
По периметру кожной панелі з чотірьох сторін йде мінвата а внутрі пінополистірол. Таким чином сендвіч панель являється єкономічно вигідна, видсутний доступ до пінополістирола у мишей та інших гризунів. Панель легка за вагою, легка в монтажу.
Для приватного будивництва для промислових обьектів де нет потреби у введеня в єксплуатацію обьекта з жосткими нормами по противопожежним протоколам випробування є ХІТОМ продаж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь-Прокат Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сендвіч-панель |
| Утеплювач панелі | Пінополістирол |
| Зовнішні шари панелі | Оцинкована сталь |
| Покриття | Полімерне |
| Ширина | 1190 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Поверхня | Профільована |
| Замок | Відкритий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина панелі | 50 |
| Поверхня панелі | профільована |
| Нанесення захисної плівки | Так |
| Можливість виготовлення панелі з односторонньою облицюванням | Так |
| Довжина панелі | від 2м до 9м |
| Замок стінової панелі | Відкритий |
| Замок покрівельної панелі | стіновий |
| Ширина панелі | 1190мм |
| Вид панелі | стінова панель |
| Стандартні кольори панелей | Сріблястий, білий, бежевий, синій, зелений, червоний, текстурний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴/кв.м









